2009-10-11

XVIII NIEDZIELA ZWYKŁA - 11.10.2009.

1. Nowożeńcom: Barbarze i Tomaszowi dziękujemy za zakupienie kwiatów do naszej świątyni.
Rodzinie Tomasza dziękujemy za prace porządkowe w kościele i udekorowanie ołtarzy.

2. W przyszłą sobotę na godz. 9:00 do sprzątania kościoła prosimy Parafian z kolejnych pięciu numerów.

3. Msze św. w ciągu tygodnia będą celebrowane o godz. 17:00 i połączone z nabożeństwem różańcowym.

4. W środę nowenna do Madonny z Puszczy. Prosimy o kierowanie swoich podziękowań i próśb do Matki Bożej na kartkach lub na stronie internetowej naszej parafii.

5. We wtorek przypadają imieniny Ks. Bp Edwarda Białogłowskiego. Polecajmy Go Panu Bogu w swoich modlitwach.

6. W piątek wypada dzień modlitw o beatyfikację Sługi Bożego Jana Pawła II i za naszą Ojczyznę.

7. W przyszłą niedzielę chrzest dzieci. Zapisu do chrztu można dokonać w kancelarii parafialnej.

8. W sobotę o godz. 9:00 spotkanie kandydatów do bierzmowania.