2017-09-03

XXII Niedziela Zwykła

OGŁOSZENIA PARAFIALNE - XXII Niedziela Zwykła
1. W dniu wczorajszym prace porządkowe w kościele wykonali: Helena Lubaczm Edyta Lubera, Natalia Maciąg, Kazimiera dudek, Elżbieta Rzeszutek, Karolina Rzeszutek. Bóg zapłać za troskę o Sanktuarium oraz za zakupienie kwiatów i dekorację świątyni. W sobotę na 9:00 prosimy 5 kolejnych rodzin do prac porządkowych.
2. Jutro o godz. 9:00 zostaną odprawione Msze św. na rozpoczęcie nowego roku szkolnego dla dzieci ze Szkoły Podstawowej w Ostrowach i Przyłęku.
3. Msze św. w dni powszednie będą celebrowane o godz. 18:00.
4. Składka z dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na WSD w Rzeszowie.
5. W środę zapraszamy wszystkich do udziału w nowennie ku czci Madonny z Puszczy.
6. W czwartek o 9:00 odbędzie się zbiórka zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego. Prosimy w godzinach rannych do 9:00 o przywiezienie tych rzeczy na parking przy kościele. Przychody z tej akcji w tym roku są przeznaczone na zakup inkubatorów do szpitali na Wybrzeżu Kości Słoniowej w Afryce.
7. W czwartek w salce parafialnej spotkanie organizacyjne dla lektorów i ministrantów o godz. 17:00.
8. W piątek w liturgii będziemy obchodzić święto Narodzenia NMP zwane potocznie Matki Bożej Siewnej. W czasie Mszy św. będzie poświęcone ziarno na zasiew. Po Mszy św. nastąpi akt zawierzenia rodzin naszej Parafii Niepokalanemu Sercu NMP.
W tym dniu gościć będziemy w naszym Sanktuarium pielgrzymów z Komorowa, którzy przybędą do nas pieszo wraz ze swymi duszpasterzami.

9. W piątek po Mszy św. zapraszamy na spotkania młodzież która chciałaby się zaangażować w działalność KSM.
10. Zachęcamy jak co tydzień do lektury prasy katolickiej, która znajduje się w przedsionku kościoła. Polecamy szczególnie "Niedzielę" w której umieszczony jest artykuł o uroczystościach odpustowych w naszym Sanktuarium.

INTENCJE MSZALNE – XXII Tydzień Zwykły

Poniedziałek 04.09.2017 - 18:00
1. + Antoni Rzeszutek – od s. Józefa z żoną
2. + Antoni Rzeszutek – od koleżanek i kolegów synowej Krystyny z firmy „First Company” (1)

9:00 Msza szkolna – w int. dzieci rozpoczynających rok szkolny

Wtorek 05.09 - 18:00
1. + Antoni Rzeszutek – od koleżanek i kolegów synowej Krystyny z firmy „First Company” (2)
2. + Antoni Rzeszutek – od sąsiadów Elżbiety i Wiesława Wyparło z rodziną.

Środa 06.09 - 18:00
1. + Antoni Rzeszutek – od kolegów z pracy: Ryszarda i Edwarda z Leśnictwa Pateraki
2. + Salomea Kuna – od brata Stanisława z rodziną

Czwartek 07.09 - I czw m-ca - 18:00
1. + Stefania Świst (3 r. śm.) oraz + mąż Władysław i + c. Irena
2. + Antoni Rzeszutek – od Janusza Cyran i współpracowników

Piątek 08.09 - Narodzenie NMP - 18:00
1. + Antoni Rzeszutek – od chrześnicy Marii z Radawy z rodziną
2. + Antoni Rzeszutek – od Kazimierza Wyparło

Sobota 09.09 - 18:00
1. + Antoni Rzeszutek – od rodziny Kędziorów i Magdów
2. + Antoni Rzeszutek – z róży Teofila Gancarczyk

Niedziela 10.09
07:30 ++ Jan i Czesława Skiba oraz + Bożena Fuglewicz
11:00 W intencji Parafian
15:00 + Stanisław Magda – od Janiny i Stanisława Jachyrów z rodziną.

PRZYŁĘK - 9:00
++ Jan i Karolina Parys, synowie Mieczysław, Władysław, Kazimierz oraz + żona Janina

SZYDŁOWIEC - 9:00
+ Leszek Rzeszutek – od siostry Wiesław z mężem.