2017-07-16

XV Niedziela Zwykła

1. Serdecznie dziękujemy Paniom: Kazimierze Pipała, Annie Flis, Monice Kusik, Barbarze Śledziona, Grażynie Ruman oraz Panu Janowi Kusik za wykonane prace porządkowe oraz zakupienie kwiatów i udekorowanie nimi ołtarzy.

2. Dzisiejsza składka przeznaczona jest na cele parafialne.

3. Msze św. w dni powszednie będą celebrowane rano o godz. 8:00.
Sprawy kancelaryjne prosimy załatwiać bezpośrednio po Mszy św.

4. W środę nowenna do Madonny z Puszczy, na którą wszystkich serdecznie zapraszamy.

5. W czwartek liturgiczne wspomnienie błogosławionego Czesława - kapłana.

6. W sobotę liturgiczne Święto św. Marii Magdaleny.

7. W przyszłą niedzielę po sumie nastąpi obrzęd poświęcenia pojazdów i modlitwa za kierowców i podróżujących. W Przyłęku i Szydłowcu po Mszy św. o godz. 9:00.
Ofiary składane przez kierowców przeznaczone są na pomoc polskim misjonarzom.

8. W tym dniu w Trzęsówce o godz. 11:00 zostanie odprawiona uroczysta suma odpustowa ku czci św. Anny.

9. Serdecznie zachęcamy do udziału w 40 Jubileuszowej pielgrzymce z Rzeszowa na Jasną Górę w dniach od 4 do 13 sierpnia 2017 roku w Grupie Świętego Brata Alberta.
Zapisy w parafiach.
W sobotę 29 lipca odbędzie się w parafii Wszystkich Świętych w Kolbuszowej po Mszy świętej o godz. 18:00 spotkanie organizacyjne dla wszystkich udających się na pielgrzymkę z Przewodnikiem Grupy Św. Brata Alberta.
Karty zgłoszeniowe można odebrać w kancelarii parafialnej.

10. Jak co tydzień zwracamy się z uprzejmą prośbą o większe zainteresowanie prasą katolicką, którą można nabyć w przedsionku kościoła, natomiast na stoliku pod chórem znajdują się egzemplarze "Przewodnika Katolickiego".

1. + Anna i Kazimierz Śledziona, Stanisław Śledziona, wszystkich zmarłych z rodziny Śledzionów i Kusaków.
2. + Mieczysław Lubera – od bratowej Genowefy Lubera z Mielca. (poza parafią)

1. + Mieczysław Lubera – od siostry Ireny Olczak z rodziną.
2. + Jan Kozak – od kuzynki Renaty z dziećmi. (poza parafią)

1. W 20 rocznicę ślubu Agnieszki i Andrzeja Bujak w podziękowaniu za dotychczas otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę Madonny z Puszczy na dalsze lata życia małżeńskiego i rodzinnego.
2. + Mieczysław Lubera – od siostry Ireny Olczak z rodziną. (poza parafią)

1. + Irena Dudek w 1 rocznicę śmierci.
2. + Kazimierz Blicharz – od syna Mariusza z żoną i dziećmi. (poza parafią)

1. + Antoni Rzeszutek – od współpracowników syna Józefa z firmy „Dom-Eko” z Mielca.
2. + Mieczysław Lubera – od siostry Ireny Olczak z rodziną. (poza parafią)

22.07 – SOBOTA
1. + Paulina Marzec – od rodzin Blasiaków, Kuligów i Winiarzów.
2. + Paulina Marzec – od Stowarzyszenia Szkoły Podstawowej z Huciny. (poza parafią)
11:00 Pogrzeb + Mariana Rzeszutek z Ostrów Tusz.
14:00 Ślub Agaty Parys i Jarosława Soja.
15:00 Ślub Jolanty Wrażeń i Andrzeja Augustyn.

11:00 W 20 rocznicę ślubu Andrzeja i Agnieszki Bujak w podziękowaniu za dotychczas otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę Madonny z Puszczy na dalsze lata życia małżeńskiego i rodzinnego – od rodziców i rodzeństwa.

+ Jan, Władysława, Władysław, Maria Koba i Ryszard Kozak.

+ Leszek Rzeszutek – od brata Zbigniewa z rodziną.