2009-05-11

v NIEDZIELA WIELKANOCNA - 10.05.2009.

1. Serdeczne podziękowania składamy rodzicom dzieci z klas III z Ostrów i Przyłęka za wykonane prace porządkowe w naszym kościele.

2. Podziękowania składamy rodzicom dzieci pierwszokomunijnych z całej naszej parafii, którzy jako dar ołtarza ufundowali witraż Bł. Karoliny Kózkówny do bocznej kaplicy kościoła.

3. W sobotę na godz. 9:00 do sprzątania kościoła prosimy Parafian z Ostrów z kolejnych pięciu numerów. Prosimy nie kupować kwiatów.

4. Ofiary składane dziś na tace przeznaczone będą na zapłacenie faktury za gabloty na wota.

5. Msze św. połączone z nabożeństwem majowym odprawiane będą o godz. 18:00. Prosimy wszystkich o liczne uczestnictwo w nich.

6. We wtorek po Mszy św. , w kościele odbędzie się egzamin przed bierzmowaniem dla młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania. Prosimy , aby młodzież przyszła w tym dniu na Mszę św. i na egzamin z rodzicami.

7. W czwartek liturgiczne święto Św. Macieja Apostoła, natomiast w sobotę święto Św. Andrzeja Boboli – kapłana i męczennika – patrona Polski.

8. W przyszłą niedzielę na sumie gościć będziemy leśników z kilku dyrekcji Lasów Państwowych, którzy czczą Madonnę z Puszczy jako swoją patronkę. Uroczystościom tym będzie przewodniczył ks. bp Edward Janiak z Wrocławia.

9. Składka z następnej niedzieli przeznaczona będzie na katolickie Radio VIA.

11.05 PONIEDZIAŁEK; 18:00

12.05 WTOREK; 18:00

13.05 ŚRODA; 18:00
1) + Aleksander Wawrzonek – greg.
2) w intencji strażaków OSP w Ostrowach Tuszowskich i ich rodzin z prośbą o Boże bł., wstawiennictwo Madonny
z Puszczy i opiekę patrona św. Floriana

14.05 CZWARTEK; 18:00

15.05 PIĄTEK; 18:00

16.05 SOBOTA; 18:00

17.05 NIEDZIELA
07:30 + Aleksander Wawrzonek – greg.
11:00 w intencji leśników
17:00 + Stefan Wrażeń – od chrześniaka Kazimierza