2017-01-15

II Niedziela Zwykła

1. Słowa podziękowań składamy Panu Karolowi Kudej za dbałość o dojazd do kościoła i na parking poprzez odśnieżenie tych miejsc.

2. Składka dzisiejsza przeznaczona jest na cele parafialne. Wszystkim ofiarodawcom dziękujemy za złożone ofiary.

3. Dzisiaj w godzinach popołudniowych oraz w najbliższych dniach dzieci z Ostrów Tusz. dokończą Kolędę Misyjną, która została przerwana poprzez chorobę wielu kolędników. Odwiedzą oni rodziny w Ostrowach Tusz., Toporowie i Szydłowcu.

4. Msze święte w dni powszednie będą celebrowane o godz. 17:00.

5. W poniedziałek po Mszy św. nabożeństwo ku czci św. Jana Pawła II oraz oddanie czci Jego relikwiom. Serdecznie wszystkich zapraszamy do wspólnej modlitwy.

6. We wtorek liturgiczne wspomnienie Św. Antoniego - opata.

7. We wtorek o godz. 13:00 zostanie odprawiona Msza św. pogrzebowa za śp. Leszka Rzeszutka z Toporowa. Polecajmy Jego duszę: "Wieczne odpoczywanie racz mu dać Panie, a światłość wiekuista niechaj mu świeci na wieki wieków. Amen".

8. W środę po Mszy św. nabożeństwo nowenny do Madonny z Puszczy. Licznym udziałem w nowennie oraz kierowanymi podziękowaniami i prośbami ożywiajmy kult Matki Bożej w naszym Sanktuarium.

9. W czwartek liturgiczna Uroczystość Św. Józefa Sebastiana Pelczara - biskupa, głównego Patrona naszej Diecezji.

10. Od środy rozpocznie się Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan, który będziemy przeżywać pod hasłem: "Pojednanie - miłość Chrystusa przynagla nas", modląc się o zjednoczenie wszystkich wyznawców Chrystusa.

11. W sobotę liturgiczne wspomnienie Św. Agnieszki - dziewicy i męczennicy.

12. W tym dniu, tj. w sobotę od godz. 9:00 rozpoczną się prace porządkowe w kościele. Do tych prac prosimy mieszkańców Toporowa od numeru 1 do połowy numeracji.

13. Serdecznie dziękujemy wszystkim rodzinom z Parafii, które przyjęły nas w swoich domach w czasie wizyty duszpasterskiej - kolędy. Dziękujemy za okazaną życzliwość oraz za złożone ofiary - Bóg zapłać.

14. Uprzejmie prosimy o kupowanie prasy katolickiej, która znajduje się w przedsionku kościoła.

1. + Stanisław Stypa – od Leokadii i Andrzeja Miłoś z dziećmi.
2. + Irena Pleban – od współpracowników córki Elżbiety z firmy „Lir”. /poza parafią/

1. + Irena Pleban – od sąsiadów Kozików.
2. + Stanisław Stypa – od rodziny Żądłów z Niwisk. /poza parafią/

1. + Stanisław Stypa – od Aleksandry i Dominika Sukiennik.
2. + Irena Pleban – od rodziny Baran. /poza parafią/

1. + Irena Pleban – od Renaty i Jerzego Chodór z rodziną.
2. + Stanisław Stypa – od Zygmunta i Elżbiety Bołdoń. /poza parafią/

1. + Irena Pleban – od Janiny Skiba z rodziną.
2. + Stanisław Stypa – od Lucyny i Stanisława Sukiennik. /poza parafią/

1. + Stanisław Stypa – od Mateusza, Damiana i Jakuba Bołdoń z rodziną.
2. + Irena Pleban – od rodziny Misiaków i Rogów. /poza parafią/

7:30 + Stefan Świst w 6 rocznicę śmierci.
15:00 + Jan Rzeszutek w 8 rocznicę śmierci.

+ Stanisław Stypa – od siostry Ireny Pleban.

22.01 – NIEDZIELA – 9.00
+ Wojciech Babula.