2009-03-08

II NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU - 08.03.2009

Wszystkim Paniom z okazji Dnia Kobiet składamy z serca płynące życzenia. Ogarniamy Was modlitwą, błogosławimy i jak najcieplej się uśmiechamy.
Niech Maryja – Matka Pięknej Miłości, będzie dla Was wzorem dobrego człowieka, kobiety i matki.

1.Serdecznie dziękujemy Paniom, które w tym tygodniu trudziły się przy sprzątaniu kościoła oraz za złożoną ofiarę.

2. W przyszłą sobotę do prac porządkowych w kościele prosimy Parafian z Ostrów Tuszowskich z kolejnych pięciu numerów.

3. Msze św. w ciągu tygodnia odprawiane będą o godz. 17:00.
W środę nowenna do Madonny z Puszczy, na którą prosimy kierować pisane na kartkach swoje podziękowania i prośby.

4. W piątek o godz. 17:00 nabożeństwo Drogi Krzyżowej.

5. W tym tygodniu ministranci będą zbierać pieniądze na ubezpieczenie kościoła, kaplic dojazdowych i budynków parafialnych – po 10 zł od rodziny.
Przekażą także każdej rodzinie program rekolekcji oraz będzie możliwość zakupienia u nich baranków wielkanocnych „ Caritas” po 3 zł.

6. W przyszła niedzielę na Mszy św. po Gorzkich Żalach zostaną poświęcone modlitewniki dla dzieci, które przygotowują się do I Spowiedzi i Komunii Św.
Prosimy aby dzieci przybyły do kościoła razem ze swoimi rodzicami.

7. W niedziele 22 marca też po Gorzkich Żalach poświęcimy i wręczymy krzyże dla młodzieży, która 1 czerwca w Cmolasie przystąpi do Sakramentu Bierzmowania.

8 Składka z przyszłej niedzieli przeznaczona będzie na spłatę długu za wykonane prace konserwatorskie w naszej świątyni.

9 . W sobotę 14 marca o godz. 9:00, w salce katechetycznej spotkanie młodzieży z klas II gimnazjum, która pragnie rozpocząć przygotowanie do sakramentu bierzmowania.
O godz. 10:00 spotkanie klas III gimnazjum.

10. Dziękujemy Panu organiście i Panu Łukaszowi Babula za transport i opiekę nad ministrantami w czasie turnieju w halową piłkę nożną, który odbył się wczoraj w Kolbuszowej.

11. Dziękujemy Panu Czesławowi Rzeszutek za odśnieżenie terenu wokół kościoła.

09.03 PONIEDZIAŁEK; 17:00
1) + Genowefa Babula – od siostrzenicy Ewy i Edwarda
2) + Józef Maziarz – od córki Marii z mężem i dziećmi

10.03 WTOREK; 17:00
1) + Józef Maziarz – od chrześnicy Kazimiery
2) + Stanisław Magda i zmarłych z rodziny Sałdyków

11.03 ŚRODA; 17:00
1) + Józef Maziarz – od córki Cecylii z mężem i córkami Justyną i Joanną
2) + Marian Kościelny w 30 dz. po śm. – od córki z rodziną

12.03 CZWARTEK; 17:00
1) + Józef Maziarz – od Czesławy Wiewióra z rodziną
z Niwisk
2) + Mieczysław Parys – greg.

13.03 PIĄTEK; 17:00
1) + Józef Maziarz – od Marii Mordec i Bogusławy i Andrzeja Jeżdżyk
2) + Ludwik Dudek w 30 dz. po śm.

14.03 SOBOTA; 17:00
w 18 rocz. urodzin Agnieszki z prośbą o Boże bł., łaskę zdrowia i opiekę Madonny z Puszczy w dorosłym życiu

15.03 NIEDZIELA
07:30 + Józef Maziarz – od sąsiadów